O NÁS

Základní informace o firmě

Společnost KP stav s.r.o. vznikla v prosinci roku 2002 a to změnou právní formy podnikání. Dříve jste tuto firmu znali pod obchodním názvem PETR KUDLIČKA – PROVÁDĚNÍ POZEMNÍCH STAVEB. Nová společnost KP stav s.r.o. je rodinná firma, která čerpá ze zkušeností svých zaměstnanců


Naše společnost Vám může dnes nabídnout většinu prací v oblasti stavebních prací HSV i PSV.

Mezi naše hlavní aktivity patří zejména práce zednické, malířské, obkladačské, instalatérské, klempířské a to jak u nových staveb, tak i u rekonstrukcí.

Provádíme i rekonstrukce bytových jader a to jak z klasických zdících materiálů, tak i z obkladových desek /např. ATIBIBI/.

Naše společnost navazuje na tradici přijatelných cen a dobré kvality na jakou jste byli zvyklí v minulé době.

Naším cílem je pružně reagovat na poptávku trhu a nabídnout našim partnerům kvalitu za rozumnou cenu.

Firma Vám také nabízí i služby spojené s prodejem stavebního materiálu, správou a údržbou nemovitostí – úklidem , a s prodejem dalšího zboží dle Vaší poptávky.

Za naše služby jsou na fakturu bankovním převodem se splatností 14 dní.V případě zakázky většího rozsahu účtujeme před zahájením prací pouze zálohu na materiál a to vždy až po dodání materiálu na místo realizace.

Platby za naše služby jsou na fakturu bankovním převodem se splatností 14 dní.V případě zakázky většího rozsahu účtujeme před zahájením prací pouze zálohu na materiál a to vždy až po dodání materiálu na místo realizace.